Orfanii × LowLine
Facem legea pe gazon — și în RageMP
Am unit două imperii sub o singură coroană. Pace prin monopol, băieții mei!
Disciplină la sală, putere în caracter și un BMW care știe drumul spre succes. Asta e rețeta mea, restul e doar zgomot de fondal. 👑💼
Vorbe mari pentru caractere mari, restu in genuchi la respect. Apa pietre trecele raman 😽
Cine râde cu hienele și bârfește cu șerpii nu înțelege tăcerea leului.
Caii trag la căruță, câinii latră pe margine. Eu îmi văd de drum. 💯 Cine are treabă ajunge departe, cine vorbește rămâne pe loc.
Atunci cand vulturi incep sa zboare, papagali incep sa ciripeasca.
Și un sfat de la mine pentru ăștia care nu duc la băutură: dacă faci urât de la două pahare... BEA UNUL și calmează-ți talentele! 🥂👑 Sunt prea sus sa ma uit în jos!
Putina lume stie ce port in suflet, restu vad doar ce arat pe afara. Asta e jocul, asta e viata. Eu joc dupa regulile mele, cu Dumnezeu martor🙏
Eu nu fac reclamă la nimeni, dar cine mă cunoaște știe că sunt ALTCEVA. Vorba aia: caii nu se uită la maimuțe. God watch over me ❗️🙏
Pustanul momentului. 🔥
Eu sunt genu de om care da mana cu toata lumea dar nu se incurca cu oricine, e diferenta intre politete si prietenie. Placere vinovata: cafeaua de dimineata si gandurile mele care nu se opresc niciodata.
Regele 50 Cent a zis: keep hating. 👑
Inteligența mă urmărește de ani de zile. Încă nu m-a prins. Subscribe la Zaluca Bancu Zilei pe Youtube.
Dumnezeu mă ține calm, BMW-ul merge lin, stau în mintea voastră ca-n fotoliu, papagalilor, calculat mereu.
Seron Owner, degeaba dai cu pixu si faci 16 daca nu e luat de la mine.
Nu am nevoie de validare de la nimeni, validarea mea vine de acasa si de Sus. Cine ma cunoaste cu adevarat, stie ca vorbele mele cantaresc, nu sunt vant.
Nu mă dau mare că sunt a lu' cutare — ăsta-i un amănunt. Știe lumea al cui sunt 😘👆❗️
Eu nu alerg dupa nimeni, ma alearga pe mine timpul si succesu. Tin doar la familie, la cuvant si la masina mea, restu e zgomot de fundal. God bless❗️🙏 Cine zice ca m-a vazut slab, n-a vazut bine.
Nu alerg după noroc, că norocul mă caută pe mine. Banii îmi știu adresa, iar femeile îmi țin minte numele. Dulce la vorbă, fin la mișcare și greu de uitat. Dacă talentul era infracțiune, aveam condamnare pe viață. 💸 Mă întreabă mulți ce consum. Le zic că n-ar suporta efectele. Unii mă copiază, alții mă invidiază, dar nimeni nu-mi știe rețeta. 😎🔥💰👑
Născut talent, crescut legendă. Titularul României — frică doar de God și de mama. Parbrizul e curat, drumul e lung, dușmanii să ia bilet 😘